Czym się kierujemy?

Pomimo przełomowych technologii, które oferujemy, celach biznesowych stawianych przez firmę i dużej ilości pracy, nie zapominamy o nawiązywaniu bezpośrednich i szczerych relacji oraz budowaniu zespołu przez pryzmat zasad i wartości.

 

Z drugiej strony zależy nam na tym, żeby firma prezentowała się i działała jako odpowiedzialna społecznie - a co jeszcze ważniejsze - żeby przez swoje technologie mogła redukować negatywny wpływ przemysłu na środowisko i klimat.

Kluczowe osoby w firmie

 

Piotrek profilowe
Piotr Kordecki

Prezes zarządu

W firmie odpowiedzialny za zarządzanie i sprzedaż technologii. Jest pierwszym kontaktem dla wszystkich zainteresowanych współpracą z Drying Process.

konrad ok
Konrad Palka

Wiceprezes zarządu

Odpowiedzialny za kontakty międzynarodowe. Biegle posługuje się językami angielskim i holenderskim, oraz dobrze hiszpańskim. Od wielu lat prowadzi biznesowe projekty w różnych krajach EU.

ZDZ KOR
Zdzisław Kordecki

Termodynamik

Członek Zarządu i twórca większości oferowanych rozwiązań. Główny odpowiedzialny za termodynamikę i konstrukcje. Na styku fizyka-maszyny specjalizuje się w termodynamice, przepływach i wytrzymałości materiałowej. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w konstruowaniu i budowie urządzeń prototypowych.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w kompleksie Wrocławskiego Parku Technologicznego

hala1

Nasze biuro

DSC_0014pomniejszone DSC_0013pomniejszone DSC_0015Pomniejszone